<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге yury1962y искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Июнь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
#

Записи

Пятница 19 июня 2020

Ось вже шостий рік Україна протистоїть російському агресору в Донбасі, а Крим шостий рік перебуває під російською окупацією. Славні героїчні воїни ЗСУ, бійці добровольчих батальйонів своєю кров'ю відстоюють Європу і стоять на шляху московських орд.

Весь цей час ця сама Європа обіцяє допомогу, але насправді Україна її не бачить. А в самій Європі відкрито говорять про те, як виділяються і потім майже повністю розкрадаються кошти, що виділяються у рамках проекту «Східне партнерство».

Ось що розповiдає  інтернет-портал «Medium.com»:
"Східне партнерство" - канал для розкрадання грошей європейських платників податків

На що тільки не йдуть корумповані чиновники, щоб відкривати для себе все нові і нові джерела збагачення.

"Східне партнерство" - це проект Європейського Союзу, і воно існує вже близько більше 10 років.

Азербайджан, Вірменія, Білорусія, Грузія, Молдова і особливо  Україна-ось члени об'єднання.

Щорічно Брюссель витрачає десятки і сотні мільйонів євро, які начебто покликані інтегрувати ці держави в європейські структури.

Адже на практиці виявляється, що грошові суми, що виділяються ЄС для «Східного партнерства», просто розчиняються в піску.

"Де ці наші гроші?", -- вправі запитати європейці і будуть при цьому абсолютно праві.

Насправді в перерахованих вище державах, незважаючи на надану ЄС фінансову допомогу, все йде досить погано, щоб можна було б хоча б скромно говорити про будь-які успіхи.

Особливо показова в цьому сенсі Україна, де скандал «Порошенко – Байден» на власні очі показав, чого варте керівництво цієї країни. І які звичаї правлячих еліт на просторі колишнього СРСР?

Після зняття на вимогу Джо Байдена колишнього генпрокурора Шокіна, який почав розслідування щодо сина тодішнього американського віце-президента, що займався темними справами в Українi, Порошенко отримав від Байдена-старшого обіцяний ним за цю «операцію» мільярд доларів. Який тут же розійшовся по компаніях самого Порошенка, а пізніше осів у кишенях його і його партнерів.

Незважаючи на багаторазові, гучні заяви з боку керівництва країн – членів ВП про боротьбу з корупцією, нічого не говорить про те, що вона ведеться. Навпаки, все свідчить про те, що ВП стало прекрасною ширмою для відмивання грошей в інтересах зацікавлених осіб.

Особливо явно це проявилося під час пандемії коронавірусу COVID-19. Брюссель не втомлюється мало не щодня повторювати про те, що його діяльність нібито вельми ефективно допомагає країнам ВП боротися з епідемією.

В реальності ж самі європейські країни, особливо спочатку, самі відчували величезний дефіцит медичного обладнання і масок, що призводило навіть до привласнення такого чужого майна деякими державами.

Якби ЄС дійсно перейнявся наданням допомоги кільком десяткам мільйонів громадян країн "Східного партнерства", на ці цілі потрібні були б багато і багато десятків мільйонів євро.

А чим займався ЄС? Дистанційно навчав школярів у цих країнах, допомагав Україні, увага, боротися з фальшивими новинами! Причому Брюссель чи не кожен день не втомлювався повторювати, що боротьба з дезінформацією є ... пріоритетною в боротьбі з коронавірусом! Ось посміявся б COVID-19, якби дізнався про такий спосіб боротьби з ним…

Але найбільшим "досягненням" Європейської комісії в боротьбі з коронавірусом стало виділення Грузії гранту на придбання 12 швейних машинок для
Читать

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены