<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге yury1962y искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Июль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

У Миколаєві процвітає «райдужна» торгівля дітьми

yury1962y | 2018-12-04 07:38:24  
Сообщение прочтено 113 раз

 Спочатку про такі кричущі факти стало відомо з повідомлення в соціальній мережі, опублікованого бійцем АТО з Миколаєва з позивним «Маршал». Потім скандал почав набирати обертів.

«Маршал» написав:

«Може хтось і відповість на це питання ! Читають ж багато. Ось міркуємо біля багаття з бійцем . Одружився пізно для своїх років, хочуть з дружиною усиновити дитину . І виявляється, я навіть і не знав, що все прогнило настільки . Щоб маленькому комочку щастя подарувати свою батьківську любов, потрібно заплатити дитбудинку , вони там поділять потім, ну або директору . 2000 доларів !!! А якщо у тебе їх немає, йди Відпочивай! Якщо дитина з хронічними відхиленнями , то забирmarshal66.јрдай безкоштовно !

Це як так виходить це торгівля дітьми !!!! Ось тому і в дитбудинках купа дітей сиріт , через командирів-директорів козлів, і Міністрів-поросячих хвостів. може порадники експерти ФБ. Спробують зайнятися цим питанням . Журналісти працюйте, а то війна та війна на зведеннях . І хто у нас з міністрів за це відповідає ? Треба його розбудити трошки !!!! Всю гниль видаляти треба.

P. S. хто вважає що це маячня . я можу вас познайомити з цією сім'єю і ви обговорите цю проблему і вони вам все розкажуть», - пише Маршал.

Керівник департаменту по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми Артем Крищенко заявив, що в Україні були випадки, коли співробітники поліції вимушено виступали в ролі «покупців» дітей. Як пише replyua.net з посиланням на «УНН», це робилося для того, щоб врятувати неповнолітніх.

Таким чином, Крищенко зазначив, що співробітники поліції самостійно йдуть на те, щоб правоохоронці виступали в ролі покупців дітей. Завдяки цьому можна роздобути оперативну інформацію, а після цього, за словами Крищенка, можна починати діяти.

А уповноважена з прав людини на Україні Людмила Денисова в серпні 2018 року звернулася до Міністерства соціальної політики із запитом про те, які відомство вживає заходів у зв'язку з випадками продажу дітей, що почастішали в країні.

«Враховуючи, що останнім часом почастішали випадки торгівлі людьми, зокрема дітьми, Людмила Денисова звернулася до міністерства соціальної політики України, щоб з'ясувати, які приймаються заходи для запобігання торгівлі людьми і яка робота проводиться з дітьми, яких вдалося врятувати», — сказано в повідомленні на сайті омбудсмена.

За даними Національної поліції України, в 2017 році було виявлено 346 фактів торгівлі людьми. З них 163-з метою залучення в злочинну діяльність, 142-в сексуальну експлуатацію, 17-в трудову експлуатацію, 7 - для вилучення органів, 6-залучення в жебрацтво, 11-торгівля дітьми.році Але це тільки вершина айсберга…

Виявилося, що в Україні торгівля нетямущими набула характеру національного лиха. Журналісти, справжні патріоти України провели власне розслідування.

 

Як правило, майже у всіх українських регіонах існують злочинні смички між представниками влади і співробітниками дитячих і пологових будинків, які поставили продаж дітей на справжнісінький потік.

У Харківській області в 2016 році була затримана вчителька(!) української мови Галина Коваленко, яка продавала дітей з Харківського інтернату. Ціна однієї дитини коливалася від 10 до 15 тисяч доларів. Примітно, що цей "педагог" відзначався тим, що в дитинстві мучив кішок і собак, а потім активно брав участь в майданах 2004 і 2014 років, e сотників Майдану-2014 Коваленко отримала «почесну» кличку «Галка Чума» або «Шалена Галка».

У Запоріжжі, як повідомила Генеральна прокуратура України, йшлося про посадових осіб обласної дитячої клінічної та центральної районної лікарень, а також райдержадміністрації. Було виявлено 9 випадків продажу малюків (у віці до року), кинутих матерями в пологових будинках. Обвинувачені отримували хабарі у розмірі від 1,5 тис. дол. до 4 тис. дол. Також встановлено факти реєстрації дітей, незаконно усиновлених за підробленими медичними довідками про народження.

Складалися фіктивні документи, зокрема-акти про смерть новонароджених або направлення їх в дитячі cоціальні установи.

Виявилося, що на території Одеської та Миколаївської областей торгівля дітьми набула характеру справжнісінького бізнесу.

В Одесі три роки тому були заарештовані чиновник -- співробітниця у справах дітей Комінтернівської районної адміністрації та кілька лікарів, які грабували таким ганебним і нелюдським «бізнесом».

А в Миколаївській області процвітає торгівля неповнолітніми для сексуальних утіх. У ній виявилися замішані відомі активісти та журналісти нетрадиційної сексуальної орієнтації Олег Деренюга і Андрій Лохматов, які, користуючись своїми зв'язками серед збоченців, шукають багатих, у тому числі і зарубіжних, клієнтів. Потім за справу береться колишній депутат міської ради Миколаєва Віталій Воронов все тієї ж нетрадиційної сексуальної орієнтації, який успішно «просуває» справи по усиновленню в органах влади. А "силове" прикриття таких операцій здійснюють підлеглі співробітника Миколаївської СБУ Максима Пішеніна, відомим своїми тортурами ув'язнених "сепарів" , під його безпосереднім керівництвом.

Зрозуміло, при такій відмінній і продуманої організації «справи про яку боротьбу з цим нелюдським бізнесом може йти мова?

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены