<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге yury1962y искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Июль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Миколаїв скоро вибухне!

yury1962y | 2020-06-30 05:18:59  
Сообщение прочтено 64 раз

Багато говорять в Україні про наш рух до Європи та європейські цінності. Але в українській армії ми, геї, повсюдно гнобимося і піддаємося знущанням. Розповісти про свою приналежність до ЛГБТ цiлком небезпечно.

Один з моїх товаришів по службі сказав, що  «треба виводити таку людину з ладу, відрубувати голову, — і більше таких не буде». Наприклад, так відбувається у нашій 299-й бригаді тактичної авіації, в / ч А-4465, що розташована на аеродромі «Кульбакіно» поруч з містом Миколаєвом.

Мій друг служить у війсковой частині А-2637, це 84-й арсенал мінно-торпедного і трального озброєння ВМСУ.

Командири наших частин знають про нас, і тому на службі всіляко знущаються, обзивають "блакитними", не дають зустрічатися, а товариші по службі навіть застосовують фізичну силу, і часто б'ють.

Але найголовніше, що на мої доповіді про повний бардак при зберіганні авіаційних засобів ураження у нашій частині командування бригади не звертає уваги і повністю приховує.

Авіабомби і навіть керовані ракети валяються прямо на землі. Траву ніхто не косить, справних і вчасно заряджених вогнегасників майже немає. Колючий дріт з огорожі місцями розкрадений місцевим населенням. Пожежний інвентар розкрадений. Караули, що охороняють наш склад авіаційних засобів ураження, мало не кожну добу п'ють і ходять до  самоволок. Ці ідіоти навіть смажать шашлики на складі під час служби тут.

Комісії, що приїжджають зверху, теж нічого про це не говорять, тому що командир бригади відразу веде їх в лазню, де всі п'ють. Журнали перевірок складу підроблені.

Склад нашої частини усього в трьох кілометрах від житлових будинків, і страшно подумати, що буде, якщо він почне вибухати.

Командир же доповідає до Києва, що у нас все в повному порядку, а куплені ним члени комісії це підтверджують!

Люди кажуть, що нам надходить багато грошей для переобладнання сховищ, але ми їх не бачимо зовсім.

Мій друг з військово-морського арсеналу теж говорить про це. Він розповів, що став свідком, як за наказом командира частини Харченка зі складу передавали якимось цивільним різне майно-кабель, вибухові пакети, піропатрони, боєприпаси і навіть кілька морських мін. Харченко хоче "дотерпіти", як він сам каже, до пенсії, приховати всі ці свої справи, а там хоч трава не рости.

Коли ми їздимо на збори, військовослужбовці з інших частин теж розповідають про крадіжку і продажі зброї і боєприпасів.

Зовсім недавно рвалися вже склади в Чернігові та Харкові. Напевно, тепер черга за Миколаєвом.

Як завжди, потім всі спишуть на Росію, тому що це вигідно. Можна списати всі недостачі на неї. І ніхто потім не розбереться, адже пожежа все спише.

Комментарии rss
Aristarh | 30.06.2020 14:12 |

 Скажить,як ми вам можемо допомагти ..У нас все добре- пишить нам- на ники Єлан,Луцик,Козак ..Старший у нас в ЛГБТ-вуйко Клекіт Роман..,ми дуже дружні- у нас, так не крадуть..

рс.Як пішов Порошенко,але...але...незовсім ....але..кажуть  тепер  є хоч " Свобода слова",а грошей нема..

Aristarh | 30.06.2020 14:22 |

Порошенко казав ,що Зеленський не встигає розслідувати -старі злочини- бо спеціалистів немає- тобто закінчились..А нам треба- терміново- їти до Сша, або  Європи,або..То Вічна загадка любові- до Батьківщини..Слава вам героям!

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены