<МЕТА> - Україна | Блоги | Русский
<META> - Україна
Інтернет
Реєстр
Новини
Реферати
Товари
Блоги
шукати у блозі yury1962y шукати в постах/коментарях користувача
Авторизація
Логiн:
Пароль:
 
#

Календар

 Липень 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Записи

Вівторок 30 червня 2020
Повідомлення прочитано 56 раз
yury1962y | 2020-06-30 05:18:59

Багато говорять в Україні про наш рух до Європи та європейські цінності. Але в українській армії ми, геї, повсюдно гнобимося і піддаємося знущанням. Розповісти про свою приналежність до ЛГБТ цiлком небезпечно.

Один з моїх товаришів по службі сказав, що  «треба виводити таку людину з ладу, відрубувати голову, — і більше таких не буде». Наприклад, так відбувається у нашій 299-й бригаді тактичної авіації, в / ч А-4465, що розташована на аеродромі «Кульбакіно» поруч з містом Миколаєвом.

Мій друг служить у війсковой частині А-2637, це 84-й арсенал мінно-торпедного і трального озброєння ВМСУ.

Командири наших частин знають про нас, і тому на службі всіляко знущаються, обзивають "блакитними", не дають зустрічатися, а товариші по службі навіть застосовують фізичну силу, і часто б'ють.

Але найголовніше, що на мої доповіді про повний бардак при зберіганні авіаційних засобів ураження у нашій частині командування бригади не звертає уваги і повністю приховує.

Авіабомби і навіть керовані ракети валяються прямо на землі. Траву ніхто не косить, справних і вчасно заряджених вогнегасників майже немає. Колючий дріт з огорожі місцями розкрадений місцевим населенням. Пожежний інвентар розкрадений. Караули, що охороняють наш склад авіаційних засобів ураження, мало не кожну добу п'ють і ходять до  самоволок. Ці ідіоти навіть смажать шашлики на складі під час служби тут.

Комісії, що приїжджають зверху, теж нічого про це не говорять, тому що командир бригади відразу веде їх в лазню, де всі п'ють. Журнали перевірок складу підроблені.

Склад нашої частини усього в трьох кілометрах від житлових будинків, і страшно подумати, що буде, якщо він почне вибухати.

Командир же доповідає до Києва, що у нас все в повному порядку, а куплені ним члени комісії це підтверджують!

Люди кажуть, що нам надходить багато грошей для переобладнання сховищ, але ми їх не бачимо зовсім.

Мій друг з військово-морського арсеналу теж говорить про це. Він розповів, що став свідком, як за наказом командира частини Харченка зі складу передавали якимось цивільним різне майно-кабель, вибухові пакети, піропатрони, боєприпаси і навіть кілька морських мін. Харченко хоче "дотерпіти", як він сам каже, до пенсії, приховати всі ці свої справи, а там хоч трава не рости.

Коли ми їздимо на збори, військовослужбовці з інших частин теж розповідають про крадіжку і продажі зброї і боєприпасів.

Зовсім недавно рвалися вже склади в Чернігові та Харкові. Напевно, тепер черга за Миколаєвом.

Як завжди, потім всі спишуть на Росію, тому що це вигідно. Можна списати всі недостачі на неї. І ніхто потім не розбереться, адже пожежа все спише.

П'ятниця 19 червня 2020

Ось вже шостий рік Україна протистоїть російському агресору в Донбасі, а Крим шостий рік перебуває під російською окупацією. Славні героїчні воїни ЗСУ, бійці добровольчих батальйонів своєю кров'ю відстоюють Європу і стоять на шляху московських орд.

Весь цей час ця сама Європа обіцяє допомогу, але насправді Україна її не бачить. А в самій Європі відкрито говорять про те, як виділяються і потім майже повністю розкрадаються кошти, що виділяються у рамках проекту «Східне партнерство».

Ось що розповiдає  інтернет-портал «Medium.com»:
"Східне партнерство" - канал для розкрадання грошей європейських платників податків

На що тільки не йдуть корумповані чиновники, щоб відкривати для себе все нові і нові джерела збагачення.

"Східне партнерство" - це проект Європейського Союзу, і воно існує вже близько більше 10 років.

Азербайджан, Вірменія, Білорусія, Грузія, Молдова і особливо  Україна-ось члени об'єднання.

Щорічно Брюссель витрачає десятки і сотні мільйонів євро, які начебто покликані інтегрувати ці держави в європейські структури.

Адже на практиці виявляється, що грошові суми, що виділяються ЄС для «Східного партнерства», просто розчиняються в піску.

"Де ці наші гроші?", -- вправі запитати європейці і будуть при цьому абсолютно праві.

Насправді в перерахованих вище державах, незважаючи на надану ЄС фінансову допомогу, все йде досить погано, щоб можна було б хоча б скромно говорити про будь-які успіхи.

Особливо показова в цьому сенсі Україна, де скандал «Порошенко – Байден» на власні очі показав, чого варте керівництво цієї країни. І які звичаї правлячих еліт на просторі колишнього СРСР?

Після зняття на вимогу Джо Байдена колишнього генпрокурора Шокіна, який почав розслідування щодо сина тодішнього американського віце-президента, що займався темними справами в Українi, Порошенко отримав від Байдена-старшого обіцяний ним за цю «операцію» мільярд доларів. Який тут же розійшовся по компаніях самого Порошенка, а пізніше осів у кишенях його і його партнерів.

Незважаючи на багаторазові, гучні заяви з боку керівництва країн – членів ВП про боротьбу з корупцією, нічого не говорить про те, що вона ведеться. Навпаки, все свідчить про те, що ВП стало прекрасною ширмою для відмивання грошей в інтересах зацікавлених осіб.

Особливо явно це проявилося під час пандемії коронавірусу COVID-19. Брюссель не втомлюється мало не щодня повторювати про те, що його діяльність нібито вельми ефективно допомагає країнам ВП боротися з епідемією.

В реальності ж самі європейські країни, особливо спочатку, самі відчували величезний дефіцит медичного обладнання і масок, що призводило навіть до привласнення такого чужого майна деякими державами.

Якби ЄС дійсно перейнявся наданням допомоги кільком десяткам мільйонів громадян країн "Східного партнерства", на ці цілі потрібні були б багато і багато десятків мільйонів євро.

А чим займався ЄС? Дистанційно навчав школярів у цих країнах, допомагав Україні, увага, боротися з фальшивими новинами! Причому Брюссель чи не кожен день не втомлювався повторювати, що боротьба з дезінформацією є ... пріоритетною в боротьбі з коронавірусом! Ось посміявся б COVID-19, якби дізнався про такий спосіб боротьби з ним…

Але найбільшим "досягненням" Європейської комісії в боротьбі з коронавірусом стало виділення Грузії гранту на придбання 12 швейних машинок для
Читать

Вівторок 17 березня 2020
Повідомлення прочитано 52 раз
yury1962y | 2020-03-17 12:13:34

Єдиний у світі величезний суднобудівний комплекс Миколаєва, який раніше був здатний виробляти усі класи військових кораблів, починаючи з авіаносців, чекає повне розорення і розпродаж.

Хоча, здавалося б, все йде набагато краще, ніж в клініці для смертельних хворих.

Адже в лютому 2020 року Кабінет Міністрів України опублікував список підприємств, які не підлягають приватизації. У нього потрапили чотири миколаївських заводи -- «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря» - «Машпроект», «Миколаївський бронетанковий завод», «Миколаївський суднобудівний завод» і «Миколаївський авіаційний завод «НАРП».

Але, як виявилося, бити в литаври з цього приводу зовсім не варто.

 По-перше, тому що нікуди не поділися Міжнародний валютний фонд та інші іноземні «партнери» України, які якщо в чомусь і допомагали їй за останні 30 років, так тільки в повному і остаточному знищенні промисловості. І звинувачувати їх у цьому зовсім не варто, так який же ідіот не скористається нагодою вигнати з ринку свого конкурента? А Миколаїв досі залишається таким для американських, європейських, Південнокорейських і японських верфей.

По-друге, цей Карфаген, чи то  Миколаїв все одно буде зруйнований.

І нікого не повинен вводити в оману ні цей список Кабінету Міністрів України, ні те, що 14 листопада 2019 року Миколаїв з робочим візитом відвідували Міністр оборони України Андрій Загороднюк і генеральний директор держконцерну «Укроборонпром» Айварас Абромавичус. За офіційними повідомленнями вони нібито обговорювали питання про можливість будівництва і ремонту в Миколаєві військових кораблів. І побували на Миколаївському суднобудівному заводі (колишній завод імені 61 комунара), який входить в структуру «Укроборонпрому», а також відвідали Чорноморський суднобудівний завод, завод компанії «Нібулон» і суднобудівний завод «Океан».

Останній фактично не працює і знаходиться в глибокій кризі. І візит цих чиновників ніяк не позначився на подальших подіях. 13 січня 2020 року Печерський районний суд Києва наклав арешт на весь цілісний майновий комплекс заводу.

Миколаївський суднобудівний завод (колишній Завод ім. 61 комунара) в 2013-му був визнаний банкрутом, а в 2016-му майно «Океану» почали різати і вивозити на металобрухт. Всього з вересня 2016-го по лютий 2018 року, тобто за час «відповідального зберігання», з території підприємства було вивезено або знищено майна на 40 мільйонів. А в грудні 2018 року завод продали за трохи більше ніж 122 мільйони гривень при стартовій ціні в 1,8 мільярда гривень.

Миколаївський бізнесмен Василь Капацина, який став власником заводу і виплатив усі борги по заробітній платі, подає нескінченні апеляційні скарги і звернення в Генеральну прокуратуру України, але підприємство продовжує як ні в чому не бувало знищуватися.

Колектив заводу проводить масові акції протесту, подібні до тієї, що відбулася 15 лютого 2020 року, але це крик кричущого в пустелі... Адвокат власника суднобудівного заводу «Океан» Василя Капацини Аліна Ігнатенко розповіла, що офіс Генерального прокурора ігнорує їхні клопотання.

Немає суднобудування, немає замовлень і на продукцію»Зоря«-»Машпроект".

Тим часом зарплата виконуючого обов'язки генерального директора ДП «Зоря»- «Машпроект»  Миколи Тройнича за 2019 рік склала 1 мільйон 670 тисяч гривень. За його керівництвом розпочато і триває скорочення персоналу підприємства.
Масове скорочення працівників пов'язане зі зняттям мораторію на приватизацію заводу.

Головна мета скорочення-повністю збанкрутувати підприємство,
Читать

Субота 23 лютого 2019Архиепископ Монреальский и Канадский Гавриил, управляющий приходами РПЦЗ в Канаде, оценил действия Константинополя как «…трагическое событие и вопиющее беззаконие со стороны константинопольского патриарха Варфоломея. И даже нужно полагать, что он здесь действовал не один: ему в какой-то мере помог Запад, который, без сомнения, помог смене власти в Украине, после чего начала развиваться ненависть ко всему русскому, а теперь это перешло и на церковь»

Впрочем, «официальный» Киев и украинские нацисты считают по-другому: новая независимая украинская церковь стала зримым символом провала постсоветского неоимпериализма путинского режима. Патриарх Кирилл потерпел историческое поражение. Однако Москва сделает все для того, чтобы максимально осложнить процесс становления украинской церкви.

11 октября 2018 года Священный Синод Вселенского патриархата не только одобрил автокефалию, но снял церковные прещения (то есть возобновил полноценное общение) с главы самопровозглашенного Киевского патриархата Украинской православной церкви Филарета (Денисенко). Причина - необходимость признать, что все рукоположения епископов и священников, совершенные им за последние 20 с лишним лет, законны (на церковном языке - каноничны).

Для многих из нас, наблюдающих за разворачивающимися на Украине эпохальными и не совсем понятными событиями, остается неясным – что же это за структура «Вселенский патриархат», откуда она взялась и каким образом смогла получить такое влияние на православный мир? Для того чтобы ответить на эти вопросы и понять, что же сейчас происходит во взаимоотношениях Русской и Константинопольской Церквей, стоит вспомнить историю столетней давности…

Поражение Турции в Первой мировой войне способствовали резкому росту шовинизма греков с надеждами на скорое вытеснение ее из Константинополя и части Малой Азии. В официальных изданиях Константинопольской и Александрийской Церквей даже публиковались пафосные статьи о том, что «греческая нация будет счастлива и горда лицезреть, как Константинополь станет наконец центром православия, а епископ его, возвышающийся над нациями и племенами, станет видимым главой всех Православных Церквей».

Последующие события обернулись жестоким разочарованием. Греческая авантюра - военный поход в Малую Азию - закончилась в 1922 г. страшным разгромом и геноцидом греческого населения в возродившейся Турции. Одна только резня греческого населения в Смирне (ныне Измир) осталась в памяти православной Греции как величайшая трагедия ХХ столетия. А написанный вскоре победный «Измирский марш» до сих пор остается самой известной патриотической песней Турции и нерукотворным памятником Кемалю паше Ататюрку. Сама же Константинопольская Патриархия едва не была изгнана из Стамбула и буквально чудом удержалась в своем традиционном местопребывании. Это чудо, а точнее, сделка с победителем вскоре привела ее к беспрецедентной экспансии в мировом масштабе с целью наполнить свое почетное «Вселенское» титулование реальным содержанием – стать своего рода восточным Ватиканом, подчинив себе все остальные Православные Поместные Церкви.

В 1922 г. новоизбранный Константинопольский Патриарх Мелетий (Метаксакис) перешел meletij22.jpgот слов к делу и начал проводить активную захватническую политику. Им был издан томос о праве Константинополя на управление
Читать

Вівторок 4 грудня 2018
Повідомлення прочитано 112 раз
yury1962y | 2018-12-04 07:38:24

 Спочатку про такі кричущі факти стало відомо з повідомлення в соціальній мережі, опублікованого бійцем АТО з Миколаєва з позивним «Маршал». Потім скандал почав набирати обертів.

«Маршал» написав:

«Може хтось і відповість на це питання ! Читають ж багато. Ось міркуємо біля багаття з бійцем . Одружився пізно для своїх років, хочуть з дружиною усиновити дитину . І виявляється, я навіть і не знав, що все прогнило настільки . Щоб маленькому комочку щастя подарувати свою батьківську любов, потрібно заплатити дитбудинку , вони там поділять потім, ну або директору . 2000 доларів !!! А якщо у тебе їх немає, йди Відпочивай! Якщо дитина з хронічними відхиленнями , то забирmarshal66.јрдай безкоштовно !

Це як так виходить це торгівля дітьми !!!! Ось тому і в дитбудинках купа дітей сиріт , через командирів-директорів козлів, і Міністрів-поросячих хвостів. може порадники експерти ФБ. Спробують зайнятися цим питанням . Журналісти працюйте, а то війна та війна на зведеннях . І хто у нас з міністрів за це відповідає ? Треба його розбудити трошки !!!! Всю гниль видаляти треба.

P. S. хто вважає що це маячня . я можу вас познайомити з цією сім'єю і ви обговорите цю проблему і вони вам все розкажуть», - пише Маршал.

Керівник департаменту по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми Артем Крищенко заявив, що в Україні були випадки, коли співробітники поліції вимушено виступали в ролі «покупців» дітей. Як пише replyua.net з посиланням на «УНН», це робилося для того, щоб врятувати неповнолітніх.

Таким чином, Крищенко зазначив, що співробітники поліції самостійно йдуть на те, щоб правоохоронці виступали в ролі покупців дітей. Завдяки цьому можна роздобути оперативну інформацію, а після цього, за словами Крищенка, можна починати діяти.

А уповноважена з прав людини на Україні Людмила Денисова в серпні 2018 року звернулася до Міністерства соціальної політики із запитом про те, які відомство вживає заходів у зв'язку з випадками продажу дітей, що почастішали в країні.

«Враховуючи, що останнім часом почастішали випадки торгівлі людьми, зокрема дітьми, Людмила Денисова звернулася до міністерства соціальної політики України, щоб з'ясувати, які приймаються заходи для запобігання торгівлі людьми і яка робота проводиться з дітьми, яких вдалося врятувати», — сказано в повідомленні на сайті омбудсмена.

За даними Національної поліції України, в 2017 році було виявлено 346 фактів торгівлі людьми. З них 163-з метою залучення в злочинну діяльність, 142-в сексуальну експлуатацію, 17-в трудову експлуатацію, 7 - для вилучення органів, 6-залучення в жебрацтво, 11-торгівля дітьми.році Але це тільки вершина айсберга…

Виявилося, що в Україні торгівля нетямущими набула характеру національного лиха. Журналісти, справжні патріоти України провели власне розслідування.

 

Як правило, майже у всіх українських регіонах існують злочинні смички між представниками влади і співробітниками дитячих і пологових будинків, які поставили продаж дітей на справжнісінький потік.

У Харківській області в 2016 році була затримана вчителька(!) української мови Галина Коваленко, яка продавала дітей з Харківського інтернату. Ціна однієї дитини коливалася від 10 до 15 тисяч доларів. Примітно, що цей "педагог" відзначався тим, що в дитинстві мучив кішок і собак, а потім активно брав участь в майданах 2004 і 2014 років, e сотників Майдану-2014 Коваленко отримала «почесну» кличку «Галка Чума» або «Шалена Галка».

У Запоріжжі, як повідомила Генеральна прокуратура України, йшлося про посадових осіб обласної дитячої клінічної та центральної районної лікарень, а також райдержадміністрації. Було виявлено
Читать

Середа 21 березня 2018
У Миколаївській області знов  скандал. На цей раз він пов'язаний з трагічною загибеллю чудового льотчика і просто хорошої людини Владислава Волошина.

Капітан Волошин у важкому 2014-му році зробив 33 бойових вильоти на штурмовику Су-25. Багато  завдяки таким як він, російський агресор залишився там, де він залишається до цього часу. Але хіба сучасній Україні потрібні такі герої?

Москва в межах своєї проклятої «гібридної війни» вже тоді атакувала героя Владислава Волошина, і спробувала звинуватити його в тому, що він збив малайзійський «Боїнг» над Донбасом. І хоча безглуздя такого звинувачення було  повним,  тим не менше, і Петро Порошенко, і вся влада в цілому ніяк не стала захищати героя.

Побувавши у вогняному небі над Донбасом, де він був збитий і цілі четверо діб після катапультування добирався до своїх, Владислав, будучи чесним і принциповим офіцером, став активно домагатися підвищення льотної підготовки та поліпшення бойової готовності. Однак це не сподобалося генералам в Києві, і вони змусили льотчика-героя звільнитися з ВСУ. Владислав був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня, та громадською відзнакою «Народний герой України».

Колишні товариші   описують свого друга як людину з підвищеним почуттям справедливості. Після звільнення Волошин розповідав про безліч проблем українських льотчиків: низькі зарплати, відсутність обмундирування, хамство і грубість  керівництва. У ЗМІ країни-агресора вже з'явилися численні публікації про те, що загибель  Волошина – це спроба «київських нацистів» приховати сліди злочину, пов'язаного з загибеллю малазійського «Боїнга». Але що візьмеш з кремлівської пропаганди?

Насправді ж, як кажуть в Миколаєві, покійний просто не захотів брати участь у злочинних схемах обласного керівництва. В кінці минулого року миколаївський губернатор Олексій Савченко вирішив змінити директора місцевого аеропорту Михайла Галайко, який раніше був пов'язаний з багатьма корупційними схемами з відмиванням грошових коштів, що направляються на розвиток підприємства, однак потім відмовився від таких дій. На його місце Савченко вирішив поставити заступника директора аеропорту Владислава Волошина, колишнього військового льотчика.

26 грудня на дні народженні в Волошина, Савченко особисто завів розмову з Галайко і сказав тому, що треба «для початку» занести 1 млн. грн., щоб з ним продовжили контракт. Галайко попросив свого брата, дуже «солідну людину» зі Львова, допомогти, і той привіз необхідну суму. А сам Савченко звернувся до начальника міліції, та повідомив, що йому пропонують хабар і попросив затримати хабародавця «на гарячому». Галайко затримали, але в особі героя АТО Владислава Волошина Савченко отримав категоричного противника участі в корупційних схемах.

I ось у минулий понеділок з'явилися повідомлення про тиск мiсцевих  чиновників на колишнього льотчика. Представники адміністрації Миколаївської області змушували Владислава Волошина підписати акти виконаних робіт на ремонт КП «Миколаївський міжнародний аеропорт», який розпочався в минулому році, заявила заступник гендиректора з розвитку аеропорту в Миколаєві Аліна Коротич. За її словами, Волошин не погоджувався підписувати документи. «Були якісь переговори з облдержадміністрацією щодо підписання акту виконаних робіт щодо терміналу. Тих робіт, які вже були виконані. Але тендеру фактично не було. Він був скасований. Тому це незаконно, і він не погоджувався», – розповіла вона.

А журналіст Андрій Лохматов опублікував одну з останніх листувань Волошина, в якій він говорить про тиск з боку губернатора Олексія Савченка, про бажання покинути аеропорт
Читать

Пошук:
ІнформаціяСпілкуванняБізнесДозвілля
додати сайт | реклама на порталі | контекстна реклама | контакти Copyright © 1998-2010 <META> Усі права захищені